The Offspring > Kapela > Články > The Offspring v Terchovej

The Offspring v Terchovej

V sobotu 15. augusta 2009 sa na festivale Terchovský budzogáň, ktorý sa uskutočnil na amfiteátri Nad Bôrami v Terchovej pri Žiline, predstavila ako headliner kapela The Offspring. Jej členovia prileteli do Žiliny lietadlom v sobotu pár minút pred siedmou večer (informácie o tom, že pilotom ich lietadla bude Vratko Rohoň z Iné Kafe sa nenaplnili), ubytovaní boli v penzióne neďaleko amfiteátra Nad Bôrami. Počas ich pobytu na Slovensku mali dobrú náladu a vyjadrili sa, že im je jedno, či hrajú pre veľké alebo malé publikum. Na Terchovú sa tešili.
Offspring prilákal do tejto obce, ktorá má len okolo 4 000 obyvateľov množstvo fanúšikov nielen zo Slovenska, ale aj z iných štátov, najmä z Českej republiky a z Poľska. Vystúpenie Offspringu, ktoré sa začalo približne o 23:30 a trvalo do 00:45, sledoval zaplnený amfiteáter (asi 10 000 ľudí). Atmosféra, počasie, či výkon headlinera boli jednoducho skvelé. Tu je zoznam skladieb, ktoré Offspring zahral:
 1. Stuff Is Messed up
 2. Bad Habit
 3. You're gonna Go far, Kid
 4. Come out and play
 5. Walla Walla
 6. Have You Ever
 7. Staring at the sun
 8. Gone Away (piano)
 9. Kristy, Are You doing okay?
 10. Hit That
 11. Gotta Get Away
 12. Why Don't You Get A Job?
 13. Intermission
 14. Americana
 15. All I Want
 16. Pretty Fly
 17. Can't get my head around You
 18. The Kids aren't alright
 19. Hammerhead
 20. Want you bad
 21. Self Esteem
V ten istý deň pred Offspringom ešte vystúpili Konflikt, Arzén, Aya, Robo Šimko & Massriot, Horská Chata, Bank Of Joe, Mad Frequency a Brain Scan. Hlavnou hviezdou predošlého dňa boli Horkýže Slíže.
Na záver by som sa chcel v mene všetkých fanúšikov Offspringu poďakovať organizátorom festivalu Terchovský Budzogáň najmä za to, že na Slovensko priviedli túto skvelú kapelu a veľmi tak potešili mnohých fanúšikov Offspringu.

Diskusia o Terchovskom Budzogáni na našom fóre

Fotky

Videá z koncertu si môžete vyhľadať na www.youtube.com.

offspring

Články

Offspring.tym.sk
Úvod Kontakt Oficiálna stránka (EN)
Začiatok stránky