The Offspring > Kapela > Články

Články

Noodles o bubeníkoch Offspringu

Noodles o bubeníkoch Offspringu

Počas pobytu kapely The Offspring na Slovensku, v rámci ktorého vystúpila na festivale Terchovský Budzogáň, gitarista Noodles objasnil, prečo sa počas 25-ročnej existencie kapely vystriedali už štyria bubeníci.

The Offspring v Terchovej

The Offspring v Terchovej

V sobotu 15. augusta 2009 sa na festivale Terchovský budzogáň, ktorý sa uskutočnil na amfiteátri Nad Bôrami v Terchovej pri Žiline, predstavila ako headliner kapela The Offspring.

Dexter o novej verzii skladby Dirty Magic

Dexter o novej verzii skladby Dirty Magic

Verzia Dirty Magic, ktorú sme nahrali v roku 2005, je elektrická verzia s bubnami. Táto pesnička je pre nás niečo špeciálneho, pretože je to jedna z tých žiadostí, o ktorú nás často prosili tí najväčší hardcoroví fanúšikovia.

Noodles o videu k piesni Da Hui

Noodles o videu k piesni Da Hui

Najviac zo všetkého sa chcem poďakovať všetkým "hui" chlapcom, ktorí nám pomohli a ukázali pravdivého ducha Alohy. Títo chlapci vedia byť pekne zastrašujúci, ale vytvorili nám pocit, ktorého sme sa potom nechceli zbaviť.

Dexter o piesni Conspiracy Of One

Dexter o piesni Conspiracy Of One

Asi tak ganeráciu dozadu, naši rodičia a naša zem (USA) žila pod hrozbou napadnutia alebo dokonca nukleárneho armagedonu, ale to napadnutie mohlo prísť jedine od ZSSR, pretože to bol čas Studenej vojny. Dnes však čelíme hrozbe útoku, ktorý by mohol nastať skôr jedincom či malou skupinkou. A to je ďaleko viac znepokojujúce, pretože neviete od koho môžete očakávať napadnutie.

Offspring.tym.sk
Úvod Kontakt Oficiálna stránka (EN)
Začiatok stránky